Në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në “Top Channel” e ftuar ishte moderatorja e “E diell” Alesia Bami, e cila sapo ka nisur një projekt të ri, të quajtur “Vajzat me Kordele”.

Ky projekt ka startuar të dielen e kaluar, dhe ka në fokus vajzat, të cilat e duan dhe vlersojnë trupin e tyre ashtu si është.

Alesia Bami ka bërë gjithashtu me dije se vajza që do të shpallet fituese në këtë program do të ketë mundësi t’i bashkohet skuadrës së “E Diell”.

Beniada is expected to be entrusted with directing the much-watched TV show on 'Top Channel', Alesia Bami reacts and has two words: I met her, but we did not have any great

Megjithatë, një nga deklaratat e moderatores që ka térhéqur më shumë vëmendje, ka qenë reféruar Beniadës.

Bieta Sulo e pyeti atë se sa e gatshme do të ishte të mirëpresë konkurrénten e “Big Brother VIP Albania” Beniada Nishanin në “E Diell” apo te “Procesi Sportiv” ku ajo bashkëprezanton me Manushin.

“Beniadën e kam ndjékur më shumë në ‘Big Brother Vip’, por e kemi pasur disa herë të ftuar edhe në “E Diell”.

Më duket shumë pozitive dhe mendoj që do t’i duhet studios së Procesit Sportiv me atë enérgjinë pozitive që ka.”- u përgjigj moderatorja.

Një nga surprizat që iu bë Beniadës ka qenë pikërisht njoftimi se do të jetë tashmë pjesë e televizionit të “Top Channel” për të moderuar emisione të ndryshme, një ëndërr që banorja ka shumë kohë që e ka shprehur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!