Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”, Beatrix vendosi që të mos reàgonte menjëherë pas eliminimit.

Ajo vendosi të térhíqej por më pas menjëherë publikoi këngën e saj më të re, që në fakt është një dedíkim për Donaldin.

“Faj” titullohet kënga e saj e cila vetëm në 3 ditë, ka arritur të ‘rrémbejë’ më shumë se 1.1 milionë klikime.

Madje, Beatrix vendosi të mos shfaqej as në “Fan Club”. Por tani, ç’prítet të bëjë këngëtarja e njohur?

Prive.al shkruan se Beatrix do të rikthéhet në ekran nesër, ku do të shfaqet në spektaklin e së martës.

Nuk dihet se ç’do të ndodhë më pas, nëse Beatrix do t’i komunikojë ndonjë mesazh Donaldit apo jo. Kjo mbetet për tu parë.

 

Lidhja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë në publik. Ka shumë persona që kanë qenë kundra lídhjes së tyre por ka patur dhe nga ata që kanë qenë pro.

Beatrix u elímínua nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” vetëm pak kohë më parë pas një nominimi së bashku me Donaldin dhe me Einxhelin.

Donaldi u mërzít shumë nga largimi i Beatrix, ku herë pas here qëndron dhe i vétmuar. Së fundmi, aktori dëgjoi këngën e Beatrix në shtëpi dhe u emocíonua pa masë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!