Kënga e re e Beatrix Ramosaj është dëgjuar së fundmi në “Big Brother Vip”. Donaldi ka dëgjuar ditën e sotme për herë të parë këngën që Beatrix i ka dedíkuar.

“Faj” është kënga që partnerja e tij publikoi pak ditë pasi doli nga shtëpia e Big Brother.

Por, personat që kanë menduar se Donaldi mund të ishte një nga banorët e parë që mùnd të njihte zërin e të dashurës së tij, gàbohen.

E themi këtë pasi aktori kur dëgjoi këngën në fjalë tha “Po kjo kush është?”.

Vlen të théksohet se këngëtarja, projektin e ri muzikor ia ka dedíkuar romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së BBV me Donaldin.

Ndërkohë, pasi banorët e tjerë i treguan Donaldit se kënga është e Triksës, aktori i kërkoi produksionit që ta vendosi sërish, për shkàk se herën e parë nuk e dinte që kënga ishte e të dashurës së tij.

Më pas ai ka njohur zërin e saj dhe ka kuptuar që kënga është një dedíkim për të. Kaq ka mjàftuar që aktori të emocíonohet, por duket se nuk ka qenë i vetmi.

Edhe banorët e tjerë e kanë shijuar këtë këngë, por ka pasur edhe nga ata që janë përlòtur.

Monika, e emocíonuar ka qarë teksa trànsmetohej kënga e Beatrix. Donaldi i emocíonuar ka kërkuar që të përsëritet edhe njëherë kënga e të dashurës së tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!