0Beatrix Ramosaj ka dalë mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania”.

Që nga elímíními i saj, ajo nuk kishte bërë asnjë reàgim, ndërkohë që refùzoi edhe të intervistohej në “Fan Club”, për shkak të gjéndjes së rénduar psíkologjíke.

Ndërkohë, ditën e sotme, ajo ka vendosur të flasë për herë të parë për mënyrën se si ajo po e përbàllon tranzicionin nga gara në jetën reale, teksa nuk ka ngùruar të shprehë edhe një herë dashurinë për Donald Veshaj.

POSTIMI:

Dua ta nis kte shkrim me nje falenderim per te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.

Nuk do génjej, jo cdo gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per cdo moment dobésie pergjat pershtatjes.

Ju kerkoj ndjese per lénjen pas dore te rrjeteve sociale, shfàqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam névoj edhe per pak fare kohe qe te ri-gjej gràvitetin tim.

Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve teràpia ime ka qene pasíoni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha. Donaldin po e ndjék nga jashte

E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfíden e lajmeve i qendroj mendimit qe ai duhet te fitoj BBV.

Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte. I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder – Dukeqenese mardhenia jone ka lindur paster ne nje show ku ndjéksit jane lídh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe gjýkimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise.

Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hídheshím bashke, do e beja po prap. 💋 Bekime dhe dashuri per te gjith ju!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!