Parashutat më daten 9 janar, dedíkuar Donaldit nuk janë prítur aspak mirë nga jashtë.

Burime per Kryefjala.com tregojnë se mamaja e Trixes, Antigona është kònflíktuar me Arbana Osmanin dhe autoret e “Big Brother VIP”.

Ajo është shprehur me tone të larta se po i shkàtérròjnë vajzën me këto índícíet nga jashtë.

Ka qenë ky një debàt i àshpër mes paleve, ku Antigona është shprehur se produksioni po e tràjton shumë kéq Trixën.

Beatrix dhe Donald gjithsesi janë sqaruar për parashutën.

Pas kësaj “surprize” Donaldi ka bërë një bisedë me Beatrix ku mesa duket ka dashur t’i shpjegojë kuptimin e datës 9 janar:

“Data 9 janar është ditëlindja e…”

Beatrix: “E mora me mend”.

Bora's house jealousies and colleagues," Beatrix's mother next to Donald -  POLITIKOFF

Donald: “Se di nëse është koecidencë apo jo, edhe nuk dua që ti të…”

Beatrix: “Jeta është historia jote”.

Donald: “Nuk di ca të them për zotin, pë mua ishte shumë gjë e bukur realisht.”

Antigona Ramosaj tregon te verteten e emrit te Beatrix?! - YouTube

Beatrix:”Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhepjesë e jotja”.

Donald: “Sido që të jetë unë e respektoj”.

Beatrix: “Po nuk diskutohet, ne i kemi fol këto gjëra në fillim. Unë mërzitem për budalliqe këto jo për këtë jeta të kam thënë”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!