Tan Brama është një nga koreografët më të talentuar në Shqipëri, i cili bashkëpunon me shumë këngëtarë dhe mund të themi që ka qenë ndër emrat e parë në “kërcimin e rrugës”, e njohur si breakdancing.

Tashmë ai është pjesë e Big Brother VIP, dhe ajo që ka rréfyer koreografi do t’iu befasojë, ashtu siç ka befàsuar Donaldit.

Balerini është shprehur se ka marrë pjesë në dublimet e videove pòrno në Digitalb, para 10 vitesh.

“Është një tmerr”/ Banori i BB VIP zbulon se ka

Donaldi ka mbetur i shtàngur nga rréfimi i Tan Bramës, ndërkohë që Einxhel e konfirmoi një gjë të tillë.

Tan Brama: Kam pas punu te dublimet…

Donaldi: Kë ke dubluar?

Tan Brama: Nuk e njeh Tan Bramen ti?

Einxhel: Te channel x…

tan brama Archives - Priza.al

Donaldi: Jo re jo, yp xhixhi ha pilaf

Tan Brama: E kam pasur Daniel pseùdonimin, kam dalë te Çani e kam thënë. I ke pas pa ti?

Einxhel: Jo, duhet thënë se pòrno e dùbluar është një tmerr.

Arbana-Tanit: Nëse vazhdon të ofendosh dhe të kërcënosh largohu që sonte! – InLajmi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!