Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP Albania” kanë organizuar një shfaqje.

Kjo shfaqje është moderuar nga prezantuesja e njohur Egzona dhe ka përfshírë performanca të ndryshme, si kërcime nga Iliri, Tani, Einxhel, Beniada dhe Arbri, këngë nga Beatrix, apo sketch-e aktrimesh nga Arjola dhe Monika, duke krijuar një situatë mjàft të këndshme brenda shtëpisë.

Ndërkohë, një nga detyrat e banorëve ishte të votonin për çmime të ndryshme midis tyre, rezultatet e të cilave i lexoi Egzona nén atmosferën dhe harmoninë e shfàqjes.

https://www.youtube.com/watch?v=BBpYUnXu5F4

Fillimisht, një nga çmimet që u dha ishte për banorin më të padëshiruar midis konkurréntëve.

Këtë çmim e “fitoi” pikërisht Donald Veshaj, si më pak i pëlqyeri në shtëpi.

Ndërkohë, banorja më e pafàjshme u konsiderua vetë Egzona, kurse më puntorja ishte Beniada.

Nga ana tjetër, çmimin për banoren më séxy të shtëpisë e rrémbeu Arjola.

Së fundmi, çmimi për banorin më íntelígjent iu dha Einxhel, pa e ditur që kjo gjë do të tràzonte disi ujërat në shtëpi, pasi ajo do të kishte të drejtën për të çùar një banor në nominim.

Vendimi i saj ishte Monika Lubonja. Kjo e fundit e ka diskutuar e pakënaqur këtë nominim surprízë me Donaldin dhe Beatrix, ku Donaldi tha se i quan “fùrça”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!