Olsa Muhameti këtë sezon të “Për’Puthen” ka rikthyer Anën dhe Mevlanin, dy ish konkurrentë shumë të përfolur të sezonit të dytë që nuk arritën ta fínalízonin dashurinë e tyre, duke e konsidetuat rikthimin si një shans të dytë për të gjetur dashurinë në emision.

Ndërkohë, burime të brendshme për “Pamfleti” kanë bërë me dije se ka qenë edhe Atdheu i cili ka kërkuar një rikthim në këtë program, kërkesë e cila nuk është miratuar nga aùtorja.

Sipas informacioneve të fundit, Atdheu nuk është dorézuar ndaj gjétja e dashurisë në program televiziv dhe kësaj rradhe ka vendosur të komunikojë me produksionin e “Love Story”, program i cili udhëhiqet nga Vera Grabocka dhe Alketa Veisiu.

Tradhton “Top Channel”? Atdheu konkurrent në “Love Story” – iconstyle.al

Thuhet se shumë shpejt Atdheun do ta shohim pjesë të këtij programi bashkë me dy konkurréntet e tjerë të “Love Story” Kristin dhe Xhonin.

Rikujtojmë se prej një kohe të gjatë, në rrjetet sociale janë përfolur shumë emrat e Atdheut dhe Borës, si rrjédhojë e fotove dhe videove të ndryshme që kanë qàrkùlluar në internet.

Kjo ka ardhur gjithashtu dhe pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndàj Borës pas daljes nga emisioni. Ai madje ka thënë se dhe vajzën do të donte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur dhe Bora.Ja mori Saimirit, Atdheu filmohet me një nga vajzat e 'Love Story'

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!