Mbrëmjen e të martës, në spektaklin e “Big Brother VIP Albania” ka hyrë ish-konkurrentja dhe këngëtarja Fifi.

Qëllimi i saj ishte të surprízonte mikeshën e saj të ngushtë që njohu më nga afër brenda rrugëtimit në shtëpi, Monika Lubonjën.

Teksa e priti Monikën nën tingujt e këngës “Diell”, Fifi dhe aktorja kaluan disa momente emocíonuese duke u çmallur me njera-tjetrën.

Ajo u takua gjithashtu me banorët e tjerë të mbetur në shtëpi por duket se takimin me të përzemërt e pati me Donaldin, ku i tregoi dhe tatuazhin “Filoqyl”.

Edhe më herët për Vit të Ri ajo i ka folur atij nga studio dhe e ka inkurajuar.

Mirëpo, mesa duket e gjithë kjo situatë dhe afrimitet midis Fifit dhe Donaldit Arjolës i është dukur e paprítur.

Në një bisedë me Einxhel ajo shprehet se “nuk e kupton dashurinë e madhe që i ka lindur Fifit për Donaldin”.

Ajo shprehet se ka qenë ajo dhe njerëz të tjerë që i kanë qëndruar pranë në momentet e saj më të vështíra.

“Një gjë që më bën shumë habi është dashuria e madhe e Fifit kundrejt Donaldit. Fifi ka pasur dikë shumë më afër se ç’ka patur Donaldin. Nëse do Monikën, duhet të mbështesësh Monikën.”

Einxhel zbulon për herë të parë dramën familjare, Arjola: Mos bëj kot si e  prekur (VIDEO) - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!