Moderatorja Arbana Osmani ka folur për karrierën e saj në programin “Ëndërrtjerësit”, ku më së tepërmi është ndalur te sfídat dhe vështírësitë që ka hàsur gjatë punës së saj.

Një ndër momentet më të vështira për moderatoren ka qenë gjatë trànsmetimit të programit “Dua të të bëj të lumtur”.

Arbana tha se historia e dashurisë së dy të rinjve që ishin kushërinj të largët solli révolté në studio nga ana e familjarëve të vajzës.

Këta të fundit në prapaskénë kanë kércénuar me vràsje të riun.

Në këtë moment, ka ndërhyrë Arbana dhe produksioni i “Dua të të bëj të lumtur”.

Menjëherë është telefonuar polícia për të mbërritur në studio pas kércéniméve të shumta ndàj djalit.

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Perputhen, Big Brother Albania, Big Brother VIP, Shqiperia Live

Mirëpo, pavàrësisht gjithçkaje vajza e pranoi unazën e të riut dhe sot dyshja janë më të lumtur se kurrë.

“Kjo ka qenë një histori kur këta të dy kanë qenë kushëri të largët dhe fisi i kësaj vajzës nuk pranonte lídhjen. Ai do t’i pròpozònte, erdhën të gjithë. Thonin do të të vràsim, erdhëm aty, u përplàsën. Njëra thoshte nuk dal nga studioja sepse më vrasim, as të tjerët nuk dilnin. E mori unazën, e pranoi dhe sot janë bashkë”.

Arbana gjithashtu zbùloi dhe shumë momente të bukura gjatë karrierës së saj, përveç sfídave.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!