Ish-konkurréntja e “Big Brother VIP” Antonela Berisha së fundmi ka bërë disa postime në llogarinë e saj në “Instagram” dedíkuar banorës së shtëpisë Beatrix Ramosaj.

Antonela fillimisht ka bërë ‘repost’ një foto të këngëtares me mbíshkrímin:

“#support Trixa. Miss you” (Mbéshtésim Trixën, më mungon)

Pas këtij postimi, duket se Antonela ka marrë shumë mospëlqime nga ndjékësit e saj.

Kështu, ajo ka vendosur t’u kthéjë atyre përgjigje duke bërë një deklaratë lídhur me mbéshtetjen e saj për Beatrix dhe duke sulmuar banorët e tjerë.

Në një ‘story’, ajo ka shkruar se fokusi duhet të jenë banorët që sipas saj ‘po vjéllin vrérë ana anës’.

“Njerëz, pse nuk mérreni me faktin që ka disa banorë të stàzhònuar në atë shtëpi që po vjédhin vrér ana anës për njerëz që rrinë gjatë gjithë ditës se sa merreni me faktin se kë suportoj unë!

Théméluesit e shtëpisë jashtë. Fàllsíteti në kùlm, por fytyra po i del gjithkujt”- ka shkruar ajo, duke mos përmendur emra se kujt i referohet.

Më pas, ajo ka krahasuar situatën e Beatrix dhe Donaldit, me trekëndëshin e saj të dashurisë në “Për’Puthen” duke u shprehur se e kupton shumë mirë atë.

“Po shikoj gjykimin e publikut në mënyrë të padrejtë! Më kujtohet situata kur unë kisha një pëlqim për një person që publiku e shikonte çift me një vajzë tjetër… dhe e gjithë Shqipëria ishte kùndër. Në momentin tim më të vështírë në shtëpi, ajo ishte e vetmja pranë meje. Dhe unë jam sot pranë saj.”

Antonela e ka përfùnduar deklaratën e saj, duke thùmbuar ata që ajo i quan ‘pseùdovipa që duan të fitojnë followers’

“Sa kéq që nuk jam e péshtírë si disa pseùdovipa që përfitojnë nga situate që ta kenë mendimin njësoj si publiku dhe të fitojnë ca followers”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!