Tirana është përbàllur sot me një tràfik tepër të rénduar që u shkàktuà nga vizita e presidentit turk, Recep Tajip Erdogan.

Kjo pasi vizitat që ai zhvilloi kanë ndryshuar gjithë rrjédhën e qàrkùllimit normal të mjeteve.

Për shkàk se presidenti kishte shkuar në xhaminë e Et’hem Beut, i gjithë tràfíku në rrugën e Elbasanit, u ndàl deri në përfundimin e takimit të tij.

Albano Bogdo përplaset ashpër me efektivin e policisë, dalin pamjet - Priza.al

Kjo gjë ka shkàktuàr acàrímin e gjithë drejtuesëve të mjeteve, mes tyre edhe aktorit të humorit, Albano Bogdo.

Ky i fundit ka dalë nga makina dhe duke bërtítur i ka kërkuar eféktivët të Polícisë që t’i hapte rrugën që të kalonte.

“O legjendë, pse bën sikur nuk dëgjon?! Hape rrugën të kalojnë makinat. Ju qífsha mu në Erdogan.

(VIDEO) Trafiku nga ardhja e Erdogan, Albano Bogdo shpërthen në

Hapni pra rrugën që të kalojnë makinat,”-dëgjohet aktori në videon e siguruar nga Dosja.al.

Ndërkohë që eféktivi i Polícísë me qetësi nuk i kthén përgjigje por vijon me punën për të ndàrë trafíkun në zonë, për t’ju rikthýer normalitetit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!