Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti i tretë i krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” dhe janë përfolur shumë për historinë e tyre të komplikuar.

Ndonëse në fillim, Einxhel u shfaq më e ftohtë dhe më e rezervuar ndaj Dj-it të njohur, që pas puthjes së tyre të parë, duket se ajo e ka çliruar veten duke na paraqitur një anë shumë ndryshe.

Kjo anë është reflektuar shumë edhe ditën e sotme.

"A do e bëje një fëmijë me mua?" Gjërat mes

Teksa ndodheshin së bashku në sallon ata po shkémbénin disa batuta kur papritur Dagz e ka pyetur Einxhel nëse do e bënte një fëmijë me të.

“Po edhe e mendoj. Do ishte i lezetshëm”- i përgjigjet Einxhel.

Kujtojmë se Einxhel dhe Dagz janë të dy në nominim me Ilirin dhe njëri prej tyre do lëjë shtëpinë nesër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!