Të gjithë e mbajmë mend historinë e famshme të dashurisë mes Bjordit dhe Adelës së ndjérë në edicionin e “Big Brother Albania”.

Historia e tyre mori një vëmendje të jashtézakonshme dhe një dashuri të madhe nga fansat e tyre.

Mirëpo, ka qenë së fundmi moderatorja Arbana Osmani, ajo që ka kujtuar historinë e tyre dhe vëmendjen e madhe që mori puthja e dyshes në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Arbana Osmani: Nuk do ketë më një histori dashurie si e Adelës dhe Bjordit në televizion | BoldNews.al

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Ëndërrtjerrësit”, Arbana tha se puthja e tyre ishte e fshéhtë.

Ishte një puthje e fshéhtë. Ata ishin puthur duke menduar që ne nuk e dinin që ishin puthur.

Ishte në një korridor të vogël para dhomës së rrëfimit. Ne menduam shumë nëse duhet ta trànsmétonim. Më tej, Arbana tha se Adela ishte një vajzë që e donin shumë shqiptarët pasi gùxoi.

Puthja historike e Adelës dhe Bjordit/ Arbana Osmani: Në televizion nuk do të ketë më histori dashurie si ajo! (FOTO) – Balkanweb.com – News24

Gjithashtu, moderatorja beson se nuk do të ketë më histori dashurie aq të magjíshme siç ishte ajo e Bjordit dhe Adelës.

Unë nuk e di nëse do të ketë ndonjëherë në televizion një histori dashurie si ajo. Emocíonuese ishte dhe për mënyrën si erdhi, për guxímin.

Adela ishte shumë vajza shqiptare, prandaj e donin. Kujtojmë që Adelajda hùmbi jetën pak vite më parë, ku u gjet pa shénja jete në banesën e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!