Ballina Uncategorised Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe...

Ups! Kjo nuk prítej! Vin Veli íronízon kéq situatën e Borës dhe Donaldit! (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po komentohet nga kushdo gjerësisht, si nga persona të thjeshtë e si nga ata publik.

Dominojnë komentet emocíonale, por nuk mungojnë as kùnjat, e këto të fundit marrin vëmendje sidomos kur bëhet fjala për persona të përfshírë.

Vin Veli ish i dashuri i Bora Zemanit dhe babai i djalit të saj, Arborit, e ka íronizuar situatën e trekëndëshit.

Ai postoi ditën e djeshme gjatë spektaklit një foto pranë partneres së tij aktuale, duke vendosur dhe një emoji ‘kokoshkash’.

Partnerja Sarah gjithashtu e ka ripostuar foton që hodhi Vini, e cila më pas u fshí prej tij, pasi filloi dhe mori zé nëpër portale.

Kujtojmë se Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfàqur hapur pëlqimin ndàj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë, pavàrësisht se aktori ka lénë diçka pézull me Bora Zemanin jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Pak kohë më parë Bora hyri në Big Brother për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semi Jaupaj, por përfundoi duke takuar edhe Donaldin.

Ky i fundit kishte shprehur vazhdimisht dashurinë për të dhe ia doli t’i rrëmbente edhe një puthje publikisht.

Marrëdhëniet e ftohta me Vin Velin, Bora Zemani e tunduar për të postuar  momente të bukura me Donald Veshajn: Njerëzit le të flasin… – Dosja AL

Pikërisht te postimi ku Bora paralajmëronte hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ishte Beatrix Ramosaj ajo që komentonte për dashurinë midis saj dhe Donaldit.

“Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit”, shkruante Beatrix e madje shprehte edhe dashuri për Borën.

Mirëpo ky koment nuk është më. Vetë Bora ose personat që menaxhojnë Instagramin e Beatrix e kanë fshírë komentin, në të cilin këngëtarja po merrte mjàft reàgime negàtive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!