Konkurrentja e “Për’Puthen”, Ritvana Fetahu, zbùloi pak javë më parë se ishte në prítje të disa ànalízave shëndetësore dhe më pas do të vendoste nëse do e vazhdonte më tej aventurën e saj në emisionin e dashurisë.

Kohët e fundit ajo ka munguar shpesh në emision dhe ka thënë se bëhet fjalë për një pròblem seríoz.

Ndërkohë, së fundmi Ritvana ka treguar se është larguar përfundimisht nga “Për’Puthen”.

Ritvana e Përputhen e pakënaqur nga djemtë shqiptarë: Nuk janë gjë në  shtrat, duhet...(FOTOT) - Lifestyle

Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se nuk do të jetë më pjesë e programit të dashurisë dhe se kjo nuk ka lidhje ne “trekëndëshin” e formuar mes saj, Mikelës dhe Erionit.

“Përshëndetje grupi! Unë nuk jam pjesë e programit pasi shendeti im qoftë méndor qoftë fizik eshte më i rendesishem sesa nje program televiziv.

Dhe aspak sepse me intereson trekendeshi imagjinar, pasi un e kam thýer atë trekendesh akoma pa u formuar, gjithcka qe bí ndesh me parimet e mia nuk e pranoj si pjese te jetes time”, ka shkruar Ritvana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!