Poem Blu, vajza e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës ka mbushur 1 vit jetë.

Këtë ditë speciale prindërit dhe gjyshërit i kanë orgànízuar vogëlushes një festë magjíke të dekoruar në detaje e me shumë të ftuar.

Bebi i famshëm dukej e ëmbël me fustanin si flutur që i kishin veshur ndërsa shijonte festën magjíke për ditëlindjen e saj.

https://streamable.com/orn822

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë ndàrë disa momente me ndjékësit e tyre nga festa që kanë orgànízuar për të voglën e tyre.

Reperi ka ndàrë një video nga momenti i frýrjes së qirinjve krahas së cilës ka shkruar: “Edhe 100 drita babit” shoqëruar me një zemër.

or dhe nëna e Ledrit kanë ndàrë momente me vogëlushen. Sara i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla të voglës së saj teksa ka shkruar se ka mësuar dhe është rritur bashkë me të.

https://streamable.com/u7fyd8

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!