Bora Zemani ende nuk ka bërë asnjë reàgim për atë që po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip.

Më herët ajo e kishte shprehur publikisht se do e príste Donaldin kur të dilte nga shtëpia, por gjërat kanë marrë një kthésë tjetër.

Donaldi e ka shfàqur hapur pëlqimin që ka për Beatrix Ramosajn dhe kjo e fundit duket se ndàn të njëjtat ndjénja.

Donald and Beatrix touching, kissing and hugging / Bora Zemani makes the unexpected decision - Gossip

Të gjithë kishin menduar se Bora dhe Donaldi ishin ribashkuar, pasi ai kishte shprehur vazhdimisht dashurinë për të në javët e para në Big Brother.

Ai madje e puthi Borën kur kjo hyri në shtëpi për të takuar Semin e më pas edhe atë.

Donaldi nuk e la me kaq, por për përvjetorin e lídhjes së tyre ai i dërgoi Borës vàrësen e tij të cilën ajo e ka mbàjtur publikisht duke lénë të kuptohej se çdo mosmarréveshje ishte lénë pas.

Por gjërat nuk rezultuan aspak kështu dhe Donaldi duket se në fakt po lé pas Borën.

Edhe pse moderatorja nuk ka reàguar ende, ka qenë autorja e Për’Puthen, Olsa Muhameti ajo që nuk mùnd të rrinte pa thënë dy fjalë.

Edhe pse nuk përmend Donaldin, duket se pas postimit të saj fshíhet një mesazh për të.

“Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dobët, të pasigurtë dhe të papjékur e bëjnë këtë gjë”, shkruan ajo në Instastory.

Në një postim tjetër ajo duket se mbështet Borën, edhe pse nuk e përmend në emër.

“Ajo është e veshur me fuqí, dínjitet dhe qesh pa fríkën e asaj që rezervon e ardhmja”, shkruan Olsa.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!