Atdhe Xharavina, ish-konkurrenti i ‘Për’Puthen’ është përfolu shpesh për një lídhje dashurie të mùndshme mes tij dhe moderatores Bora Zemani, ndonëse është mohuar nga të dyja palët.

Ai gjithashtu është përfshirë në situatën Bora-Donald-Beatrix, ku ka shprehur mbështetjen për Borën në këtë situatë.

Pavarësisht se e ka mohuar, Atdheu ka hedhur një postim që ka ringjallur dhe njëherë dyshimet se ai mund të ketë një pëlqim për  Borën.

“Ti je si bora, e bukur, por e ftohtë.”, shkruhet në InstaStoryn e publikuar nga Atdheu.

Kjo nuk është hera e parë që ai bën të tilla postime, që janë intérpretuar si mesazh për Borën nga ndjékësit e tij.

Teksa në rrjet po krijohet shumë zhùrmë për trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix, Atdheu ndàu një foto nga palestra me një vàrëse, për të cilën pyeti ndjékësit nëse duhet ta héqë apo ta mbàjë.

Ky InstaStory erdhi vetëm një ditë pasi Bora hoqi vàrësen e dhùruar nga Donaldi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!