Donald Veshaj mund të jetë njeriu më i përfolur i ditëve të fundit në Shqipëri dhe shkàk për këtë është bërë lídhja e tij me Beatrix Ramosajn brenda “Big Brother Vip” e po ashtu marrëdhënia tashmë e përfunduar me Bora Zemanin, jashtë shtëpisë.

Veç kësaj, Donaldi është zyrtarisht edhe personi më i kërkuar nga shqiptarët në “Google”. Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe themeluesi i “Big Media Expert”, Tom Kallanxhiu.

I ftuar në emisionin “ABC e mëngjesit ai ka thënë:

“Njeriu më i kërkuar sot për sot është Donald Veshaj. Është dhe sipër Doktorit (Sali Berisha).

Me sa duket situata e tij mes dy vajzave është bërë një sensacíon dhe shqiptarët janë ndjerë kuríozë të zbùlojnë çfarë ndodh ditë pas dite me aktorin.

Kujtojmë që gjatë spektaklit të së martës ai deklaroi hapur ndjenjat ndaj Beatrixës dhe tha se nuk po bën atë që do për shkàk të présíonit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!