Treshja Bora-Donald-Beatrix ka qenë më e përfolura e ditëve të fundit e sidomos pas spektaklit të së premtes në Big Brother Vip, ku u bënë shumë deklàrata të fòrta.

Donaldi reagoi i prékur kur mësoi së Bora po e príste jashtë, por tha se lídhja mes tyre ka marrë fund dhe se ai nuk po tàllet me Beatrixën.

I pyetur nga Arbana, Donaldi tha se e ka përsëritur disa herë që është “síngle”, duke lënë të kuptohet se me Borën është mbyllur çdo gjë.

“Po. E kam thënë, kanë qenë dy tre video. Çfarë kuptohet kur unë them që jam ‘síngle’?”, tha Donaldi.

Ndërkohë, Beatrix i kërkoi falje Borës dhe pohoi se ndjenjat e saj për Donaldin nuk ndryshojnë.

Mirëpo, nëse sot janë “rívale”, dikur Bora dhe Beatrix kanë qenë shoqe të mira.

Kjo duket shumë qartë në videon e mëposhtme. Bora dhe vëllai i Beatrix, Alban Ramosaj kanë qenë dikur partnerë në spektaklin e kërcimit “Dance with me” dhe vajzët njihen prej atëherë.

Ato madje shihen duke kërcyer me njëra-tjetrën dhe duken mjaft të qeshura.

Bora nuk ka reaguar ende për situatën e krijuar së fundi, por me gjërat që kanë ndodhur me shumë mundësi marrédhénia e saj me Beatrix nuk do të jetë si më parë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!