Ballina Magazina Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të...

Duan të dyja Erionin! Plàs kéq mes Ritvanës dhe Mieklës: Bòll të durova…(VIDEO)

Tensíoni mes Mikelës dhe Ritvanës nuk ka të ndalur.

Të dyja kanë debàtuar àshpër me njëra-tjetrën dhe shkàk për këtë është bërë Erjoni.

Miqësia mes tyre është príshur vetëm prej faktit se pëlqejnë të njëjtin djalë në emisionin Për’Puthen.

Mikela: Kur i kam shkuar Erjonit në préhër, ka ardhur Ritvana gati të ka puthur në buzë dhe mua më quan të pafytyrë.

 Ritvana: O Mikela dëgjo se na shùrdhòve.

Mikela: Shùrdhòhu se nuk më intereson fare. Nuk kam pasur asgjë me Ritvanën.

Ritvana: Ta ka fajin Erjoni. Boll justífíkove veten. Mos u merr me budalliqe të panevojshme.

Mikela: Ke dashur ta puthësh Erjonin.

Ritvana: Para takimeve të tua. Prisja nga ty të ishe ndryshe, por të pëlqeu shumë afrimiteti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!