Romeo, ndonëse jo konkurrént, ka qenë kryefjala e spektaklit të djeshëm të “Big Brother VIP”.

Pas mëse 60 ditësh ai takoi Donaldin, duke dhuruar shumë emocíone e lòt.

Por, edhe shumë të qeshura kur u shtír si ai para banorëve.

Sigurisht të gjithë sytë ishin te takimi i tij me Beatrix, që për hir të së vërtetës ishte shumë i përzemërt.

“Je shumë e mirë!”,- i tha Romeo këngëtares teksa e pëqafoi.

Ky moment është bërë viral në rrjet dhe ka ngjàllur reàgime të ndryshme nga të gjithë.

Këtë gjest emocíonues e ka përkrahur edhe nëna e Beatrix, Antigona e cila përmes një postimi në rrjetet sociale e duartrokiti këtë skénë.

Ajo ka rishpërndàrë në Instastory një video nga takimi i tyre ku shkruhet;

“E dua shumë këtë moment”, teksa i ka bërë tag edhe Romeos.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!