Aktorja e njohur Adriana Matoshi kaloi dhe e lùftoi tùmorin para 9 viteve, por ai iu rikthýe sërish.

Këtë lajm e dha vetë ajo, në një postim të gjatë në Facebook, ku shkruante se duhet të përballej sërish mes jetës dhe vdékjes.

Deputetja nga Kosova iu nésnshtrùa sot opéracíonit të vështírë për héqjén e tùmorit në tru.

Para se të fùtej në këtë opéracíon të rëndësishëm për të, i dashuri i saj, Keith, ka bërë një postim prékës.

Ai publikoi një foto të saj në Instastory krahas së cilës ka shkruar: “Zoti është me ty loqka jemi, shihemi së shpejti”.

Por, gjithçka ka shkuar mirë, dhe opéracíoni ka përfunduar me sukses.

Familjarë të aktores dhe deputetes kosovare kanë bërë të ditur se Matoshi tani ndodhet jashtë rrézíkut për jetën.

Ndërsa Keith, ka bërë një postim ku shkruan “Faleminderit Zot”.

Vetë deputetja nuk ka reàguar ende, por kjo është e kuptueshme, pas një opéracíoni të tillë të vështírë…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!