Ndonëse ata janë ndarë prej kohësh, Loredana dhe Mozzik kanë Hanën, vajzën e tyre, që pavarësisht gjithçkaje i lidh përgjithmonë.

Sot vogëlushja feston tre vjetorin e lindjes. Hana i ka marrë urimet e para nga personazhet më të réndésishëm të saj.

Mozzik ka publikuar një fotografi me vogëlushen krahas së cilës ka shkruar: “Urime ditëlindja e tretë shpirti e babit”.

Hana feston ditëlindjen, Mozzik dhe Loredana e urojnë me fjalët

Loredana ka ndarë një story ku shkruan:

“Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë, Hana shpresoj të qëndrosh përgjithmonë kështu që je!! Nuk mund ta besoj se sa inteligjente dhe jashtëzakonisht e sigurt mund të jesh në moshën 3 vjeçare. Zemra dhe shpirti im, të dua shumë.”

Hana feston ditëlindjen, Mozzik dhe Loredana e urojnë me fjalët

Po ashtu, nuk ka munguar urimi i xhaxhait të saj, reperit Getinjo. Krahas një fotoje të kapur nga biseda në kamerë me të voglën ai ka shkruar:

“Gëzuar ditëlindjen. Urime zemra ime”.

Hana feston ditëlindjen, Mozzik dhe Loredana e urojnë me fjalët

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!