Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj ka pak ditë që kanë publikuar projektin e tyre të parë së bashku.

“Anash & Doja” përmban jo një por dy këngë dhe erdhën të realizuara me videoklipe.

Këngët morën pëlqyeshmëri të madhe të publikut dhe po dëgjohet kudi, madje edhe nga juristja e njohur Eni Çobani.No photo description available.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto nga “Shihemi në gjýq” dhe e ka shoqëruar me këngën “Anash”.

Flori i ka bërë repost videos duke bërë një kërkesë të pazakontë për avokaten.

Eni Çobani dhe Flori Mumajesi japin lajmin që askush nuk e priste: Së  shpejti... - Revista Who

“Pupupu shihemi në gjýq. Po munde Zonja Eni një seancë ndërmjetësimi me gjumin dua unë”, ka shkruar ai krahas fotos.

Duke se puna në studio për të sjell këngë të reja ka lënë pa gjumë artistin…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!