Tema e nxehtë Bora-Donald-Beatrix ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Përveç reagimit të popullit të thjeshtë edhe njerëzit e ekranit kanë reàguar për ‘trekëndëshin’ e momentit.

Fjolla Morina ka mbéshtétur hapur Beatrix Ramosaj:

No description available.

“Veç përpara. E ti qëndro e fortë. Jeta jetohet si do vet. Mos u mérzit për komentet e batllagjinjëve, le ti marri era. Ti shtrëngoje Donaldin, mos e lésho.  Jeni çift i përkryrer. Llapionkat ku shkelin e ndrisin e bëjnë bukuri. Suksese.”,- shkruan ajo.

Më pas poston një story tjetër: Mos keni kaq lígësi në shpirt, diellit nuk mund ti thoni natë.

Kujtojmë që Fjolla Morina u martua me Fisnik Syla ku ky i fundit la familjen e tij në Belgjikë për tu martuar me këngëtaren e cila pati dhe probleme me shtetin.

No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!