Prej spektalit të së mërkurës së Big Brother Vip, ku Donaldi dhe Beatrix shprehën pëlqim ndàj njëri-tjetrit ku Semi nuk u lejua të jepte asnjë koment mbí këtë situatë, ndjékësit kanë shpérthýer në komente ndàj moderatores Arbana Osmani.

Sipas realnews.al, në çdo foto që ajo publikon, nuk mungojnë komentet negàtive ndàj saj duke i thënë edhe se nuk është treguar profesionale.

Janë mbi 200 komente negative në foton e publikuar së fundmi, ndaj Arbana vendosi që më pas të bllokonte komentet.

Kujtojmë se disa kohë më parë Moderatorja Bora Zemani u fùt në shtëpinë e Bog Brother për të takuar Semi Jaupajn pas pròblemeve të kësaj të fundit me ànkthín dhe produksioni ‘ndérhyri’ për të bërë të mùndùr dhe takimin me Donaldin.

Donaldi dhe Bora u takuan dhe shkémbyen dhe puthje, ndonëse kishin 6 muaj që lídhja e tyre ishte në momente ‘krítíke’ dhe réfléktimi.

Duket se ai moment u memorízua fort në mendjen e ‘fansave’ të çiftit dhe Big Brother-it dhe ata lídhjen Donald-Beatrix nuk e pranojnë dhe as dasmën e ‘stísur’ nga Big Brother.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!