Semi dhe Donaldi ishin dy personazhet më të komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Njohja e tyre e mëparshme është e dukshme, e madje, ndjekësit kanë aluduar se dyshja kanë një pëlqim për njëri-tjetrin. Në këtë mes është prekur dhe ish-partnerja e Donaldit, Bora.

Donaldi i është kthyer në të njëjtën mënyrë Semi Jaupajt, shoqes së ngushtë të ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

Ishte Semi ajo që e para ia héqi nga ndjékësit e Instagrami pas puthjeve dhe përqafimeve që ai shkémbeu me këngëtaren Beatrix Ramosajt.

Në të njejtën mënyrë ka vepruar edhe Donaldi. As Donaldi nuk e ndjék më Semin në Instagram.

Mesa duket  asaj ia ka hequr vëllai i tij, Romeo, i cili ia menaxhon llogarinë që nga hyrja e tij në Big Brother VIP.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!