Nëna e Beatrix Ramosajt, Antigona, ka reàguar sërish për lídhjen e të bijës me Donaldin.

Ajo ka qenë aktive në rrjetet sociale me deklaratat e saj, ndërsa këtë herë ka ndàrë një postim në Instastory, ku përmendet edhe Bora.

Në postim thuhet se kolegët e Borës po mùndohen ta nxjérrin kéq Donaldin dhe se në ndjénjat e tij dhe të Trixës mund të dýshojnë vetëm personat që nuk e kanë përjetuar asnjëherë dashurinë.

Nëna e këngëtares kishte reàguar edhe më herët, në një postim ku shkruante se Trixa është një artiste me zemër të madhe, e pastër, vajzë e drejtë dhe se askush nuk mund ta gjýkojë.

”Trixa na fal që jemi popull kaq i vogël dhe paragjýkues ndàj teje, na fal që s’kemi lénë gjë pa të thënë dhe të kemi ofénduar duke të prékur kështu në familjen tënde”, shkruante ajo.

Ndërkohë, gjatë spektaklit të djeshëm, Beatrix dhe Donaldi bënë deklarata të fòrta për njëri-tjetrin

“Kàlleni shtëpinë po të doni, unë këtë djalë e dua dhe pikë. Koha do ta vërtetojë. E di unë çfarë ndjéj, e di çfarë ndjén ai”, tha Beatrix, ndërsa edhe Donaldi konfirmoi ndjénjat e tij.

https://streamable.com/5zb73a

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!