Dy këngëtarët e njohur nga Kosova pritet të hyjnë sonte në shtëpinë e famshme.

Sipas burimeve të sigurta sonte pritet që Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur do jenë në rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.

Sot na pret një natë shumë e zjàrrtë në ‘Big Brother Vip’, pasi do të diskutohen shumë ngjàrje, episode brenda shtëpisë që ngjàllin shumë debàte.

Një nga 3 banorët do largohet sot, tre të nominuarit janë Sabiani, Antonela dhe Meridiani.

Një nga momentet që me zor po presim të diskutohet sot është “ftohja” e çfitit Donald-Beatrix.

Banorë apo mysafirë? Ledri dhe Yll Limani sonte në “Big Brother VIP” –  iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!