Dj PM dhe Ditea Berisha, motra e Sarah Berishës, konkurrente e Big Brother Vip, janë ftuar në “Fan Club” në “Top Channel”, këtë të dielë.

Ata kanë zbùluar se janë takuar një ditë më parë në Tiranë, ndërsa kanë biseduar për marrédhénien mes Pajtimit dhe Saraës, çiftit më të përfolur.

Gjatë emisionit është bërë e dukshme që ka një marrédhénie të mirë mes Diteas edhe Dj PM, pasuar nga takimi i babait të vajzave me të gjatë spektaklit të së premtes.

Dj PM dhe Sarah Berisha janë një ndër çiftet e krijuar në Big Brother Vip, ndërsa nuk dihet se si do të shkojë jashtë shtëpisë, me daljen e djalit, edhe pse të dy shprehen optimist për planet e së ardhmes.

Ndër të tjera, rikujtojmë që Pajtimi, mbrëmjen e të premtes ka krijuar një situatë emocíonuese ndërkohë që ka takuar babain e Sarës.

E papritur: Sara dhe Dj PM puthen në buzë në BB VIP? - GazetaBlic

Ai tha se Pajtimi i ka qëndruar pranë gjithnjë të bijës kurse Dagz ka qenë për Sarës një vëlla i vogël.

Pajtimi u tregua shumë i gatshëm për ta takuar babain e Sarah dhe madje i dhùroi edhe një shishe verë.

Një skénë që nuk e prisnim ta shihnim, por që ishte padýshim nga më të bukurat e “Big Brother”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!