Një banor i ri bëhët pjesë e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’.  Emri i tij është Klaudio Nika dhe jeton në shtetin Italian.

Ai është stërvist profesionist në Itali dhe tregon se pasíoni i tij më i madh është gatimi.

Hyrja e tij në ‘’BBV’’ lídhet pikërisht me faktin se atij ‘’nuk i pëlqejnë gjërat e lehta’’.

Gjithashtu Klaudio tregon se kjo eksperiencë është një mundësi e mirë për tu lidhur me shtetin e orígjínës së tij, Shqipërinë.

Pamja e tij nuk ka kaluar pa u vénë re, duke sjellë si rezultat edhe një ”lùftë” mes vajzash për vëmendjen e tij.

Edhe një konkurrente e re është futur mbrëmjen e sotme në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Ajo është këngëtarja e njohur Big Mama, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Shikuesit kanë nevojë ta shohin Big Mamën, prandaj erdha”, tha ajo në klipin prezantues.

Big Mama po ashtu tregoi për një dëshirë të “çudítshme” që ka pasur për vëllain e madh.Do të trazohen ujërat/ Big Mama pjesë e Big Brother?

“Kam shpreh dëshirë një palë dòreza bòksi”, tha ajo, duke shtuar se kushdo që do ia prísh qefin, do i vë në përdorim.

Mbrëmjen e sotme, një prej banorëve do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. 5 banorë ishin në nominim dhe më pak i votuari nga publiku do largohet nga Big Brother VIP. Secili prej tyre ka treguar se si ndihet në këto çaste.

Banori i cili u largua sonte dhe hoqi dorë përfundimisht nga fitimi i çmimit të madhe ishte Valon Shehu i cili ishte dhe banori më i ri i futur brenda.

Sapo hyri në “Big Brother VIP”, Valon Shehu nis flirtimet e para me Beniadën – Revista Bordo

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!