Kreu i Partisë Demokristiane, politikani Nard Ndoka është përfshirë edhe ai në një temë që prej dy javësh është komentuar shumë në rrjet.

Bëhet fjalë për lidhjen e aktorit Donald Veshaj me këngëtaren Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

I ftuar në ‘Ndryshe’, në Top Albania Radio, Ndoka nuk mundi t’i shpëtonte pyetjes së momentit në lídhje me ‘trekëndëshin’ Bora-Donald-Beatrix!

Nard Ndoka: Kështu si e ka nisur, Donaldi do vazhojë dhe me burrat - Gazeta Standard Online

“E kam ndjékur nëpër rrjete sociale. Me Donaldin, jam njohur nga një emision, ishte tip interesant. Kështu si e ka marrë do vazhdojë edhe me burrat (qesh)”, tha ai.

Ndoka ka dhënë një koment edhe për kryeministrin e vendit, Edi Rama, ku tha:

“Rama tàll tràpin, ky është stili i tij. Rama është një drejtues se líder është fjalë e madhe. Sjellja e afganëve në vendin tonë është servílízëm. Jemi vend i varfër, mezi po mbajmë veten të mbajmë të tjerët”, u shpreh Ndoka, shkruan Top Albania Radio.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!