Sot në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ banorët dëgjuan një zë që po u bërtíste nga jashtë.

Personi në fjalë, i cili nga zéri dallohet se është mashkull kërkonte Donaldin dhe Beatrix.

Ai e ka shàrë Donaldin ‘màskàra’ dhe kur Beatrix e ka pyetur se kush ishte ai i tha se është një fans i Borës.

Beatrix iu përgjigj thjesht me një: ‘okej’ dhe u largua.

‘Vëllai i Madh’ gjithashtu i paralajmëroi banorët të hynin brenda.

Nuk dihet ende se si ka ndodhur kjo situatë e se si ka mundur personi në fjalë të gjéndet jashtë shtëpisë duke bértitur kundra Donaldit dhe Beatrix.

Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj përfaqësojnë më së miri  shenjat e tyre të Horoskopit - Albeu.com

Ky trekëndësh ka krijuar shumë reàgime në rrjet.

Publiku i është kthyer kundra çiftit më të ri Donald-Beatrix dhe nuk ka munguar as gjuha e urréjtjes në rrjete sociale.

Për këtë edhe vetë prezantuesja, Arbana Osmani, spektaklin e djeshëm u térhoqi vëmendje shikuesve të ‘Big Brother’ pasi një rast i tillë nuk kishte ndodhur kurrë më parë.

Donaldi nuk 'ekzistonte'! VIDEO, kur Bora dhe Beatrix ishin shoqe – Dosja AL

Nga ana tjetër ajo që po lavdérohet në rrjete sociale është Bora Zemani, të cilës i janë rritur ndjeshëm ndjékësit dhe është afër shifrës 1 milion në rrjetin social Instagram.

Donaldi, nga më i preferuari i publikut, është bërë këto kohë shénjéstra e komenteve négative, e mesa duket dikush nuk është përmbàjtur sa shkoi deri te shtëpia e ‘Big Brother’, siç paraqítet te videoja më lart.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!