Donald Veshaj është konkurrenti i Big Brother VIP, i cili po sùlmohet shumë në rrjet për ‘trekëndëshin’ Bora-Donald-Beatrix.

Shumica e audíencës e gjýkon Donaldin për mos respekt ndàj Borës, e cila po e príste jashtë.

Dihet se Romeo Veshaj, binjaku i tij, apo gjýsma e tij, siç e quajnë ata shpesh veten, e ka mbéshtétur pafund Donaldin e nuk kishte si të ndodhte ndryshe dhe këtë herë.

Romeo është menaxhuesi i rrjetit social Instagram të Donaldit dhe sot postoi një video me shkrimin: Mos ki fríkë të thuash të dua ❤️

Kujtojmë se Donaldi mori një audio surprizë nga Romeo:

‘’Gjysma ime sa më ka marrë malli, erdha vonë në shtëpi sot, se di ça po ndodh, jam bosh, s’marr dot frymë pa ty…Demi i vëllait, e di që nuk isha dakort që t’i të futeshe në ‘’BBV’’ por sot e kam kuptuar se kam qenë gabím. Kam kuptuar se unë thjesht nuk doja që të jetoja dot pa ty. Sot jam i lumtur që sot prezantohem si vëllai i Donaldit dhe jo vetëm si Romeo. Dua shumë të të përqafoj, të shoh nga ekrani dhe të kam kaq pranë dhe nuk të prek dot’. Nëse nuk do të më mërzísësh thjesht rri gjithnjë i buzëqeshur’,- tha ndër të tjera ai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!