Donaldi reagoi i prékur kur mori vesh që Bora Zemani ishte duke e prítur jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, por deklaroi mbrëmjen e djeshme se i ka dhénë fund lídhjes me të, duke mbyllur njëherë e mirë historinë aq shumë të përfolur.

Ai u shpreh se kishte pritur një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen dhe njëkohësisht pranoi se e pëlqen Beatrixën dhe nuk po tàllet me të.

Mirëpo, pavàrësisht se me Borën mori fund, Donaldi nuk lejon askënd që të flàsë kéq për të.

“Unë atë njeriun e respektoj. Nuk lejoj të flasë njeri keq për të”, tha ai gjatë një bisede me Einxhelin dhe Beatrixën.

Einxhel i tha se askush nuk po flet kéq, ndërsa Donaldi u shpreh se thjesht dëshiron ta hédhë pas krahëve atë që ka ndodhur.

“Unë dua që kjo goca këtu në asnjë koment të mos vihet në këtë lloj pozite, të mos e vërë vetë veten në këtë lloj pozite”, i tha Einxheli.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!