Ballina Magazina Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me...

Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin.

Semi, e cila ndodhej në studio, u zhgénjye nga aktori dhe kërkoi të fliste me të.

Mirëpo kjo nuk ishte e mùndur, prandaj shtòi e prékur:

Raporti Beatrix-Donald/ Momenti kur Semi del me vrap nga studio e BBV (Video)

“Jetë të lumtur, por dua të më kthéjë Xhimin (kukulla që Donaldi mbajti kur ajo u largua nga Big Brother)”.

Më tej teksa opinionistët po e komentonin raportin e Donaldit me Beatrixin si diçka të nxítuar dhe zhgénjyese, Semi u largua nga studio pa thénë asnjë fjalë.

Kujtojmë se pak javë më parë aktori deklaroi se vazhdonte të ishte i dashuruar me moderatoren Bora Zemani, e cila është shoqja e ngùshtë e Semit, prandaj raporti me Beatrixin i ka habítur të gjithë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!