Donaldi shprehi ndjénjat për Betarix, ja momenti kur Semi lé studion me vrap (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Donaldi pranoi se ka ndjénja për Beatrix Ramosajn, duke lénë në të shkuarën historinë me Bora Zemanin.

Semi, e cila ndodhej në studio, u zhgénjye nga aktori dhe kërkoi të fliste me të.

Mirëpo kjo nuk ishte e mùndur, prandaj shtòi e prékur:

Raporti Beatrix-Donald/ Momenti kur Semi del me vrap nga studio e BBV (Video)

“Jetë të lumtur, por dua të më kthéjë Xhimin (kukulla që Donaldi mbajti kur ajo u largua nga Big Brother)”.

Më tej teksa opinionistët po e komentonin raportin e Donaldit me Beatrixin si diçka të nxítuar dhe zhgénjyese, Semi u largua nga studio pa thénë asnjë fjalë.

Kujtojmë se pak javë më parë aktori deklaroi se vazhdonte të ishte i dashuruar me moderatoren Bora Zemani, e cila është shoqja e ngùshtë e Semit, prandaj raporti me Beatrixin i ka habítur të gjithë.