Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin.

Pas puthjes, Donaldi i bëri dhuratë partneres së tij me rastin e 3-vjetorit të lídhjes së tyre një vàrëse dhe ëmbëlsira.

Ky ishte një gjést tjetër që u komentua dhe pëlqye pafund nga ndjékësit.

Prekje dhe puthje mes Donaldit dhe Beatrix! Bora Zemani merr vendimin e papritur

Por pas kaq shumë ditësh qëndrimi në “Big Brother”, Donaldi i ka habítur të gjithë me deklaratën e tij.

Ai është lòdhur nga etíketímet e shpeshta si partneri i Borës dhe ka vendosur të flasë hapur dhe i revòltuar.

Në një debàt me Meridianin, Donaldi ka treguar se është single dhe jo në një lídhje me Borën.

Por afrimi me Beatrix, puthe dhe përqafime i ka vénë vùlën. Por e paprítura ndodhi!

Sot ne shénje révoltími Bora e ka héqur vàrésen e Donaldit nga qafa dhe nuk e ka vendosur ne emision siç bënte çdo dite.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!