Romanca e këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit të humorit Donald Veshaj, për nga zhùrma e madhe që ka krijuar në publik, është konsideruar si telenovelë e vërtetë, pasi të gjithë janë në një mendje se Donaldi ka tràdhtuar në mënyrë spektakolare Bora Zemanin.

Nuk vonoi shumë pas puthjes që i dhùroi Borës, Donaldi u përkujdes që t’ia bënte asaj edhe një surprízë tjetër.

Pak ditë pas puthjes që shkémbyen në Big Brother Vip, Donaldi ia kërkoi Arbanës gjatë spektaklit që ai t’ia dhuronte varësen e tij Borës.

Ai e bëri atë në shénjë të festimit të datës së lidhjes së tyre. Por a e dini se çfarë lloji i vàrëses ishte?

Varësja që ai ia dhuroi Borës është flori i punuar me një monedhe të vjetër të kushtueshme në formë medalioni. Ajo është blerë në Shqipëri dhe kushton plot 1000 €.

Théksojmë se vàrëse të ngjashme mbanë edhe Trixa në qafë. Çfarë rastësie!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!