Donaldi dhe Beatrix e kanë pranuar hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe vazhdojnë të qëndrojnë afër duke shkémbyer puthje dhe përqafime.

Pas spéktaklit të së martës ata kanë qëndruar bashkë dhe tashmë nuk ka më dyshíme për ndjénjat e tyre.

Beatrix ka thënë se kishte shumë fríkë të fliste dhe zgjodhi të mos thonte asgjë.

“Kisha shumë frikë të flisja, nuk e ke idenë. Se thoja me veten, o Zot i Madh, më mirë mos thuaj gjë. Shumë frikë, s’e ke idenë”, i tha ajo Donaldit.

Ndërkohë që ajo e quante gjithë këtë që po ndodh të fríkshme, Donaldi ka thënë se është në fakt e bukur.

“Kur them e fríkshme… po aq e fríkshme, po aq e bukur”, u përgjigj Beatrix.

Më herët Donaldi i tha këngëtares se është i lumtur që e ka takuar, ndërsa ata nuk janë ndàrë gjithë mbrëmjen.

Ky afrimitet i tyre nuk është prítur mirë nga të gjithë ndjékësit, që prísnin ta shihnin atë me Bora Zemanin pas daljes nga Big Brother Vip.

 

Por gjërat tashmë kanë ndryshuar dhe Donaldi po shfaqet shumë i dhënë pas Beatrixës.

Ndërkohë, Donaldit iu bë një surprízë dje në shtëpinë e Big brother Vip, ku ai u takua me prindërit.

Ata i thanë të dëgjojë zemrën dhe duket se Donaldi këtë gjë po bën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!