Trekëndëshi, Bora, Beatrix, Donald është shumëpërfolur ditët e fundit në opinionin publik shqiptar.

Teksa publiku komenton marrëdhënien e re që Donaldi ka nisur në shtëpinë e “Big Brother VIP” me Beatrix dhe mënyrën si hòdhi pas krahëve lídhje me moderatoren Bora Zemani, kjo e fundit na ka dhùruar disa momente të tjera në rrjetet e saj sociale.Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,

Moderatorja po kalon mbrëmjen me miken e saj të ngushtë, këngëtaren Semi Jaupaj.

Buzë detit dhe me zjàrrin pranë, ato kanë shkrépur disa fotografi, dhe i kanë treguar fansave edhe njëherë se miqësinë e tyre nuk e démton dot askush.

Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,

“Me një beb të vockël fare”, shkruan Bora krahas fotove.

Të dyja artistët na dhuruan emocíone të bukura, kur Semi ishte banore e shtëpisë më të famshëm në shtëpi dhe Bora hyri për ta surprízuar dhe për t’i ofruar mbéshtétje.

Të përqafuar pranë zjarrit/ Bora Zemani nxjerr fotot krah Semit,

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!