Teksa në televizionin “Top Channel” trànsmétohej puntata e xhíruar e “Për’Puthen Prime”, moderatorja Bora Zemani ka përfunduar në spítal.

Këtë e ka treguar mikesha e saj e ngushtë, Semi Jaupaj.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka lajmëruar ndjékësit se ndodhet në dhomën e spítalit ku qëndron Bora Zemani, e lídhur me një aparaturë.

Bora Zemani përfundon në spital, Olsa Muhameti na tregoi më shumë mbi gjendjen e moderatores - Top Channel

Pranë saj sigurisht kanë shkuar dy mikeshat e ngùshta, Semi dhe Aulona.

“Në të mirë e në të kéq, gjithmonë bashkë.”- shkruan Semi pa sqaruar asgjë më tépër.

Në fakt, ende nuk e dimë ç’ka ndodhur me Borën por shpresojmë të jetë diçka e lehtë e të kalojë sa më shpejt!

Rikujtojmë se në “Për’Puthen Prime”, ajo komentoi situatën e Erionit me dy vajzat, Mikelën dhe Ritvanën, duke dhënë një mesazh edhe për situatën e saj me Donaldin dhe Beatrix Ramosajn.

“Loja me dy vajza nuk është asnjëherë gjë e bukur dhe gjithmonë mendoj që djali do të dalë i humbur në fund dhe nuk do të ketë asnjërën.”- iu drejtua ajo Erionit, duke marrë edhe duartrokitjet e publikut.

“Ju lutem qetësohuni!!! Edhe Donaldi është njeri…edhe ai mund të gaboj, edhe ai mùnd të zgjedh rrugë të tjera. edhe ai ka të drejtën të bëj çfarë të dojë me jetën e tij. Por mos gjýkoni, mos krýqëzoni dhe mos dénoni. As unë nuk po e bëj…”- reagoi më herët Bora për këtë situatë. Donaldi e tradhëtoi dhe e la para gjithë shqiptarëve, flet Bora: Mos e gjykoni edhe ai ka jetën e tij!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!