Prezantuesja e programit të dashurisë “Për’Puthen” , Bora Zemani, është rikthýer sot pas një pròblemi shëndetësor.

Ajo u opérua nga apéndésiti dhe e prezantoi emisionin ulur.

“U desh të kaloja një ndërhyrje kírurgjíkale, jemi prapë bashkë në “Për’Puthen” për të përjetuar emocíone të bukura. “,- tha ajo.

U bë operacion, Bora Zemani feston ditëlindjen e djalit në spital:Ai i kupton gjërat – Dosja AL

Më pas Albi dhe Bruno i çòjnë tortë për ditëlindjen e djalit të saj Arborit dhe Bora u përlòt.
Ajo tha se nuk ishte gati për të përbàlluar këto emocíone.

Ditën e djeshme, djali i saj Arbori, mbushi 7 vjeç dhe Bora i shkroi dedíkimin e ëmbël duke ndarë kujtime të të dyve bashkë.

“Nje pike nga kujtimet tona… Je gjithcka per mua dashuri! Mami uron qe edhe ne 100 vitet e ardhme te jesh nje djale i dashur, i mençur e qe percjelle vetem energji pozitive tek njerezit qe te kane afer.

Ps: Te dua edhe kur na prishen planet e festes 🙈 dhe ti si nje djale i rritur kupton cdo gje 🥰… Do e shtyjme vetem paaak fare 🥰”

Bora e ka treguar gjithmonë marrëdhënien e veçantë që ka me të voglin e saj.

https://www.photojoiner.net/image/I9K4kTke

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!