Teksa në televizionin “Top Channel” trànsmetohej puntata e xhíruar e “Për’Puthen Prime”, moderatorja Bora Zemani ka përfunduar në spítal.

Këtë e ka treguar mikesha e saj e ngushtë, Semi Jaupaj.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, ajo ka lajmëruar ndjékësit se ndodhet në dhomën e spítalit ku qëndron Bora Zemani, e lídhur me një apàraturë.

 Përfundoi në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Bora Zemanit

Pranë saj sigurisht kanë shkuar dy mikeshat e ngushta, Semi dhe Aulona.

“Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë.”- shkruan Semi pa sqaruar asgjë më tepër.

Pas kësaj ngjàrje njerëzit filluan një sërë alùdimesh, por si është tani Bora Zemani?

VIDEO | Bora Zemani përfundoi në spital, Olsa Muhameti zbulon arsyen

Olsa Muhameti, aùtorja e “Për’Puthen” na tregoi se Bora është mirë pas një ndërhyrjeje që ka pasur.

Ajo gjithashtu tregoi se Bora do të jetë prezente në puntatën e nesërme të programit të dashurisë.

“Erdha ta konfirmoj vetë që Bora është mirë pas ndërhyrjes dhe 100% do të jetë nesër në ”Për’Puthen”.

Bora Zemani përfundon në spital, Olsa Muhameti na tregoi më shumë mbi  gjendjen e moderatores - Top Channel

“Jam, jam”,- u përgjigj Bora.

“Si lule je dhe e sëmùrë”,- i thotë kolegia e saj aùtorja dhe gazetarja Olsa Muhameti.

Ende nuk e dimë se për çfarë ndérhyrjeje bëhet fjalë , por duket të jetë diçka e lehtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!