Situata Bora-Donald-Beatrix përveçëse jashtë, po komentohet edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donald-Beatrix, është kthyer në ngjàrjen më të bùjshme në Shqipëri, pas telenovelës që ka shpërthyer në Big Brother Vip.

Ditën e djeshme, Bora Zemani, regoi për herë të parë, duke kërkuar që njerëzit të qetësohen dhe të mos e sùlmojnë Donaldin për zgjedhjen që ka bërë, pra për të vijuar një lidhje me Beatrix Ramosaj.

BBV trazon politikën, Braçe s’i reziston reagimit të Bora Zemanit: O shyqyr, shyqyr…

Dramës në këtë show televiziv, nuk i ka rezistuar as deputeti Erion Braçe, që ka bërë një koment në Instagram.

Ai ka postuar deklaratën e Bora Zemanit dhe u bën thirrje shqiptarëve, që tani të flenë të qetë.

“O shyqyr, shyqyr, flini gjumë tani se u meruat, keni 48 orë pa gjumë,”- shkruan Braçe krah postimit.

"O shyqyr, shyqyr!"/ Edhe Erion Braçe nuk i reziston dot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!