Ballina Aktualitet Edi Rama shpërndan videon e tij, Bes Kallaku e dégjénéron publikisht! (VIDEO)

Edi Rama shpërndan videon e tij, Bes Kallaku e dégjénéron publikisht! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka shkémbyer disa koment me Bes Kallakun në Instagram që kanë marrë vëmendjen e të gjithave.

Teksa aktori shpërndau një video me pamje nga Bubqi duke e quajtur “fshati më i bukur në botë”, Rama i ka kthyer përgjigje duke i thënë se Bubqi është qytet, jo fshat.

Ai e rishpërndàu videon në llogarinë e tij teksa kreu i qeverisë i drejtohet gabimisht Kallakut duke e quajtur “Kalluku”.

Edi Rama shpërndau videon e tij, por komenti që Bes Kallaku la nuk

Ku je Bes Kalluku ku je? Osht Bubq City jo country vlla, se country o i modh për Bubqin e vogël.

Mirëpo, Besi i ka lënë një koment që ndoshta kryeministri s’e príste.

Ai jo vetëm që nuk bíe dakord me të po shkruan se Bubqi s’ka as drita e as ujë.

Ndërkohë Rama nuk i është përgjigjur këtij komenti.

“Flm që m’i paske bo repost postimit tim për Bubqin. Ai është fshati më i bukur në botë ditën se natën nuk shihet pasi s’ka drita. Ujë jo e jo. Rroftë pusi i ijes.”-shkruan Besi.

Ditën e djeshme, kryeministri Rama përuroi 122 banesat e reja në Bubq në kuadër të programit të rindërtimit të shtëpive të démtùara nga térmeti i 26 nëntorit 2019.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!