Ballina Magazina Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj...(VIDEO)

Beatrix nuk i trémbet ndjénjës ndaj Donaldit: Nuk po bëj…(VIDEO)

Beatriks sot hapi zemrën me Sarën në lídhje me Donaldin. Ajo ka pranuar se ka qenë në síklet nga Semi.

Sarah: Më vonë shikoja sjelljen tate ndàj tij, mbase ti se bëje për të kéq, por është ai momenti kur ti e pëlqen dikë, si të ndryshon mímíka.

Beatrix: Nuk e kontrolloja dot, jam mùnduar.

Beatrix: Me meret fryma kur jam pranë Donaldit (VIDEO) – Lapsi.al

Sarah: Ndodhi dhe muhabeti me Kledin, dhe unë e shihja që ju nuk kishit fare kími. Shihja sesi Donaldi sillej me ty, mënyrën si të ngàcmonte, që ndryshon nga mënyra sesi më sheh mua si motër të vogël. Është vénë re më shumë në ditët e fundit. Mùnd të jeni stépur edhe për shkàk se ka qenë Semi këtu.

Beatrix: Unë personalisht rrushi, do kisha qenë në supersíklet, por dritën jeshile e kam marrë nga ai. Përderisa ai më ka dhënë aprovimin…

Beniada: Semi nuk e bënte me të kéq.

Prekje dhe ledhatime! Donaldi dhe Beatrix nuk ndahen, bëjnë dush bashkë –  Dosja AL

Beatrix: Edhe unë do ta bëja për shoqen time diçka të tillë.

Beniada: Kur unë thashë në prime që shoh kimi, ajo thoshte “çfarë thua”.

Beatrix: Kam pasur shumë fríkë, kur doli aty, fillova të flas budallíqe, isha në super síklet. Unë? Nuk jam këtu! Isha shumë në síklet, se ishte nata që u bënë dhe shpétimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!