Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj e kanë shfaqur hapur pëlqimin ndàj njëri-tjetrit dhe janë më të afërt se kurrë, pavàrësisht se aktori ka lénë diçka pezull me Bora Zemanin jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Pak kohë më parë Bora hyri në Big Brother për të takuar shoqen e saj të ngùshtë, Semi Jaupaj, por përfundoi duke takuar edhe Donaldin.

Ky i fundit kishte shprehur vazhdimisht dashurinë për të dhe ia doli t’i rrémbénte edhe një puthje publikisht.

Deklaruan pëlqimin për njëri-tjetrin/ Por çfarë i shkruante Beatrix Ramosaj Bora  Zemanit kur ajo u puth në BBV me Donald Veshajn

Pikërisht te postimi ku Bora paralàjmëronte hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ishte Beatrix Ramosaj ajo që komentonte për dashurinë midis saj dhe Donaldit.

“Më kujtuat sa bukur është të dashurosh, me zemër në dorë dje, i çménda komshit duke bértit”, shkruante Beatrix e madje shprehte edhe dashuri për Borën.

Mirëpo ky koment nuk është më. Vetë Bora ose personat që menàxhojnë Instagramin e Beatrix e kanë fshírë komentin, në të cilin këngëtarja po merrte mjàft reàgime negàtive.

Vetë Beatrix është stepur në pëlqimin e saj për Donaldin edhe për faktin se e kishte komentuar herë pas here dashurinë e tij me Borën, por tashmë e ka shfaqur hapur si ndihet për Donaldin.

Pas spektaklit të së martës ata janë shfaqur shumë të afërt dhe janë përqafuar vazhdimisht me njëri-tjetrin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!