Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit.

Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë si rrallë herë më parë.

“Je bërë shumë elegante sot me këtë veshje. Të shkon shumë dhe në këto ditë që janë me atmosferë të zýmtë, që ka filluar i ftohti, që është si shi, kanë filluar grípërat, ti rròfsh që na jep enérgji pozitive. Të kemi prezantuesen më të mirë në Shqipëri. Një duartrokitje të fortë.”,- Arjani.

Bora e falënderoi shumë. Kujtojmë se edhe Olsa Muhameti, aùtòrja e Për’puthen e mbështeti Borën.

Edhe pse nuk përmend Donaldin, duket se pas postimit të saj fshíhet një mesazh për të.

“Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dòbët, të pasigurtë dhe të papjékur e bëjnë këtë gjë”, shkruan ajo në Instastory.

Në një postim tjetër ajo duket se mbéshtét Borën, edhe pse nuk e përmend në emër.

“Ajo është e véshur me fuqi, dinjitet dhe qesh pa fríkën e asaj që rezérvon e ardhmja”, shkruan Olsa.

Bora Zemani ende nuk ka bërë asnjë reàgim për atë që po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip.

Më herët ajo e kishte shprehur publikisht se do e priste Donaldin kur të dilte nga shtëpia, por gjërat kanë marrë një kthésë tjetër.

Donaldi e ka shfàqur hapur pëlqimin që ka për Beatrix Ramosajn dhe kjo e fundit duket se ndan të njëjtat ndjenja.