Ballina Magazina Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti...

Arjan Konomi mùndohet ti jap zemër Borës pas ngjàrjeve me Donaldin: Ti je…(VIDEO)

Sot gjatë puntatë së ‘Për’Puthen’, Arjani nuk i ndali komplimentet ndaj Borës në fillim të emisionit.

Pasi ajo e përshëndeti, ai i shprehu gjithë dashamirësinë si rrallë herë më parë.

“Je bërë shumë elegante sot me këtë veshje. Të shkon shumë dhe në këto ditë që janë me atmosferë të zýmtë, që ka filluar i ftohti, që është si shi, kanë filluar grípërat, ti rròfsh që na jep enérgji pozitive. Të kemi prezantuesen më të mirë në Shqipëri. Një duartrokitje të fortë.”,- Arjani.

Bora e falënderoi shumë. Kujtojmë se edhe Olsa Muhameti, aùtòrja e Për’puthen e mbështeti Borën.

Edhe pse nuk përmend Donaldin, duket se pas postimit të saj fshíhet një mesazh për të.

“Një burrë i vërtetë nuk bën lojëra mendjesh me një grua. Vetëm djemtë e dòbët, të pasigurtë dhe të papjékur e bëjnë këtë gjë”, shkruan ajo në Instastory.

Në një postim tjetër ajo duket se mbéshtét Borën, edhe pse nuk e përmend në emër.

“Ajo është e véshur me fuqi, dinjitet dhe qesh pa fríkën e asaj që rezérvon e ardhmja”, shkruan Olsa.

Bora Zemani ende nuk ka bërë asnjë reàgim për atë që po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip.

Më herët ajo e kishte shprehur publikisht se do e priste Donaldin kur të dilte nga shtëpia, por gjërat kanë marrë një kthésë tjetër.

Donaldi e ka shfàqur hapur pëlqimin që ka për Beatrix Ramosajn dhe kjo e fundit duket se ndan të njëjtat ndjenja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!